LIST DO "PSZCZÓŁEK"

Witam!

Drodzy Rodzice!

Kierując się troską o prawidłowy rozwój Waszych dzieci oraz jak najlepsze (na miarę zaistniałych warunków) przygotowanie ich do podjęcia nauki w klasie pierwszej, chciałabym zaproponować Państwu współpracę, której celem będzie kontynuacja realizowanego przez nasz oddział programu nauczania. Liczę, że wspólnymi siłami zadbamy o to, aby pszczółki maksymalnie efektywnie wykorzystały czas wolny od zajęć w przedszkolu. Zależy nam przede wszystkim na tym, żeby dzieci zachowały wypracowaną przez nas systematyczność i obowiązkowość nauki. Wysłanie mi adresu e-mail oznacza Państwa zgodę na przesyłanie raz w tygodniu materiałów z propozycją zapoznania się z literkami, które aktualnie powinny zostać wprowadzone wg. programu nauczania, zadań z kart pracy, czytanki, propozycji zabaw, bajek, prac plastycznych dla dzieci.

Wydrukowane (oczywiście w miarę Państwaa możliwości) i uzupełnione karty pracy, dzieci mogąprzechowywać w założonych do tego celu teczkach. Pozdrawiam serdecznie i życzę przede wszystkim zdrowia oraz spokoju w tym trudnym dla wszystkich czasie. Dla dzieci przesyłam uściski, całusy i moje zapewnienie, że są w moim sercu i myślach każdego dnia.

WIADOMOŚĆ DLA DZIECI:
Dzieciaczki pilnie pracujcie, wszystkie zadania wykonujcie starannie i bardzo dokładnie - chętnym dzieciom ciocia sprawdzi wszystkie prace jak tylko wrócimy do naszego przedszkola, a mam nadzieję, że nastąpi to szybciutko.
Jeszcze jedno zadanie obowiązkowe dla każdego z Was przynajmniej raz w tygodniu jeden rysunek dla mnie i jeden dla Cioci Małgosi. Muszą być one najpiękniejsze na świecie, z całym mnóstwem barw - przecież mamy już wiosnę.
Wierzę mocno że wkrótce się wszyscy zobaczymy i wyściskamy z całej siły. Uważajcie na siebie, bądźcie grzeczni i pomagajcie Rodzicom .
Baaaaaaaaaaaaardzo mocno Was kocham i przesyłam tysiąc buziaków dla każdego z Was.
Za tydzień dostaniecie kolejne zadania.

Wasza Ciocia Kamilka.

pa, pa !