CZTERY PORY ROKU W DWÓJCE

Rozpoczęcie przez dziecko nauki w szkole wiąże się z wieloma zmianami. Pomyślny start ucznia w szkole jest niezwykle ważny, gdyż ma on poważny wpływ na jego stosunek do szkoły. Od odpowiedniej motywacji dziecka zależy często cała jego kariera szkolna. Wychowawcy w MP7 starają się dołożyć wszelkich starań, aby zniwelować trudności związane z przekroczeniem tego pierwszego progu edukacyjnego. Ważnym elementem przygotowującym nasze dzieci do roli ucznia jest nawiązanie dobrych relacji ze środowiskiem szkolnym, do którego włączeni zostaną nasi wychowankowie w momencie podjęcia obowiązku szkolnego. W ramach współpracy ze Szkołą Podstawową nr 2 podobnie jak w poprzednich latach uczestniczymy w projekcie "CZTERY PORY ROKU W DWÓJCE"

Tym razem zostaliśmy zaproszeni na koncert piosenek wiosennych. Nasze "Misie", "Sarenki" i "Motylki" miały okazję nie tylko obejrzeć występ w wykonaniu dzieci uczęszczających do szkoły, ale mogły zaprezentować swoje umiejętności tamtejszej publiczności.

PANI WIOSNA ZAPROSZONA NA SPOTKANIE BYŁA ZACHWYCONA!

ZAPRASZAMY DO NASZEJ GALERII

24.03.2017