KOT W BUTACH

im. J. SZANIAWSKIEGO W PŁOCKU

OBEJRZELIŚMY SPEKTAKL DLA DZIECI

PT.: "KOT W BUTACH"

Przedszkolaki doskonale znają tę historię o mądrym i sprytnym  kocie, który sprawił, że jego biedny i niezbyt zaradny pan odniósł sukces. Wielokrotnie ciocie czytały dzieciom bajkę o Kocie w butach, pobudzając tym samym wyobraźnię maluchów. Tym razem wszyscy mogli zobaczyć, jak ich wyobrażenia urzeczywistniają się na scenie. Efekty specjalne w postaci mgły, tajemniczych odgłosów sprawiły, że dzieci niemalże uwierzyły, że historia ta naprawdę wydarzyła się dawno, dawno temu... I chociaż nie wszystkie fakty przedstawione na scenie były zgodne z bajkowymi wydarzeniami, to i tak wszyscy byli pod wrażeniem.

ZAPRASZAMY DO GALERII

29-03-2017