ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA W PSZCZÓŁKACH

,,Kwiatki dla Babci i Dziadka”

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym mroźnych dni, są takie dwa, jedyne dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, jest to święto naszych kochanych Babć i Dziadków. W Miejskim Przedszkolu Nr 7 w Sochaczewie im. Marii Montessori zapraszanie Babć i Dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar uroczystości przedszkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez, radości.

W tym roku goście przybyli do PSZCZÓŁEK w styczniu Dzidkowie  mieli okazję zobaczyć niezwykłe montaże słowno – muzyczne przygotowane specjalnie dla Nich. Były to wiersze, piosenki, inscenizacje, scenki oraz tańce. Wnuczęta najpiękniej jak potrafiły dziękowały przybyłym Babciom i Dziadkom za miłość, poczucie, że są kochane, za wpojone zasady moralne.

Dzieci bardzo się starały, aby przygotowane przez nich programy artystyczne były udane. Szanowni goście nagrodzili ich trud gromkimi brawami. Po występach pochwałom nie było końca. Wielką przyjemność sprawiły Babciom i Dziadkom drobne upominki w postaci laurek, wręczone przez wnuków. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców w przygotowanie słodkiego poczęstunku na tę uroczystość, Dziadkowie spędzili w przedszkolu naprawdę ,,słodkie’’ chwile. Wspólny poczęstunek był okazją do rozmów, wspomnień, bliższego poznania się, zabawy.

Jeszcze raz wszystkim Babciom i Dziadkom

składamy najserdeczniejsze życzenia

zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu.

30-01-2013

kategorie galerii