MISIE U FRYZJERA

Dorosłym wizyta u fryzjera kojarzy się z przyjemnością i chwilą relaksu. Efektem jest wspaniała fryzura i dobre samopoczucie. Zupełnie inne zdanie mogą mieć na ten temat dzieci, dlatego zaprosiłyśmy do przedszkola panią Małgosię – fryzjerkę, mamę naszego przedszkolaka Eryka. Pokazała ona dzieciom różne akcesoria fryzjerskie, dzieci rozpoznawały i nazywały niektóre z nich, nazywały również fryzury. Przedszkolaki miały okazję wybrać fryzurę dla siebie. Dziewczynki życzyły sobie warkoczyki, kucyki, fryzury z doczepionymi kolorowymi pasemkami, spinkami i innymi ozdobami. Wśród chłopców królowała fryzura utrwalona żelem. Zabawy i śmiechu było mnóstwo.

ZAPRASZAMY DO GALERII

29-02-2016